M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Pokud milujete hudbu, pohyb a posilování Vaší tělesné schránky, ideální kombinací těchto tří věcí je aerobik. Ano. Pokud si chcete zvýšit kondičku, shodit tuky, snížit cholesterol a zvýšit kapacitu plic koukněte se na naši mapu a najděte si „to Vaše“ fitko. Pokud ho již máte, můžete jej srovnat s dalšími podobnými posilovnami v okolí. Jestli se chystáte na dovču a nechcete vypadnout z rytmu, zkuste si najít „kam na aerobik“ v regionu Vaší dovolené. Pokud si chcete najít nějaké „vychytané“ druhy aerobiku, specialiky, který Váš pohyb obzvláštní, můžete se porozhlédnout i po aerobním cvičení, aqua aerobiku, kick box aerobiku, P-class, spinningu, sportovním aerobiku, tanečním aerobiku, veslařských trenažérech, atd.
Zajímá-li vás aerobic a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit, připravil jsem pro Vás přehled míst, kam můžete na aerobik vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, která fitnesscentra, máte nejblíže, nechte si aerobic zobrazit v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném aerobiku, zjistíte i kontaktní údaje a popis toho, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po aerobicu zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 2.9.2011
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa míst, kam na aerobic

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu