Aikido Masakatsu Dojo Praha

adresa: Praha 6 - Dejvice, Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, José Martího 31
tel.: +420 607 960 090 (René Skupý)
web: www.aikido-prague.com, e-mail: aikido@centrum.cz

M-hodnocení7,0

  • Udělené hodnocení: 70

0 uživatelských hodnocení


Informace

"V pravém Budó není nepřítele. Pravé Budó je posláním lásky. Bojové umění zaměřené výhradně na výhru a prohru není pravým Budó. Vítězstvím je naprosto zbavit mysl od soupeření a konfliktu mezi námi samými."

Pokud máte zájem o fyzické cvičení s hlubokou tradicí a silnými filozofickými základy je pro Vás Aikido to pravé. Nábor nových členů probíhá po celý školní rok. Máte-li zájem se přijít na trénink podívat, jste kdykoliv vítáni. Jen přijďte včas, jelikož po zahájení tréninku se tělocvična zamyká. Na prvním tréninku, který je zdarma, obdržíte přihlášku a další informace.

Začátečníci i pokročilí bez rozdílu věku či pohlaví trénují společně, žádná předchozí zkušenost s aikidó ani jiným bojovým uměním není nutná.

Jan Hrubý (Hanz)
  • aktualizace: 6.2.2012
  • vloženo: 13.9.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Průměrná časová náročnost 1,5
  • Index fyzické náročnosti středně náročné

Vybavení a služby

  • Dostupné jazyky: angličtina, francouzština, japonština

Doprava a cesta

Od zastávky metra „Dejvická“ (A) jeďte tramvají směr letiště do zastávky „Vozovna Vokovice“, přejděte ulici a po levé straně je Fakulta tělesné výchovy a sportu UK, naše tělocvična je v bloku D.


Otevírací doba

Úterý 19:30 - 21:00 hod
Čtvrtek 19:30 - 21:00 hod


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Kam v Praze

Kam v Praze

Pohybujete se zrovna v Praze a máte alespoň trochu volna? Možná Vám stránka "kam v Praze" pomůže odpovědět na otázku Co dělat v Praze. Dal ... více info...

Aikido, kde se učit a trénovat aikido

Aikido, kde se učit a trénovat aikido

Trénujete aikido nebo chcete s aikidem teprve začít? Podívejte se tedy na přehled míst z celé České republiky, kde lze aikido trénovat a kde můžete ... více info...

Bojové sporty a bojové umění

Bojové sporty a bojové umění

Jestli vás zajímají bojové sporty a bojová umění například proto, že chcete takovýto druh sportu vyzkoušet na vlastní kůži, nebo hledáte vhodné prostředí, kde můžete ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu