Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Nový Jičín leží v severní Moravě, přibližně ve dvou třetinách cesty z Ostravy do Olomouce, je to město, které doslova charakterizuje jeho čtvercové náměstí s podloubím. Rázem se octnete v pohádce. Naprosto úchvatnou podívanou Vám připravila nejen příroda, která je v okolí doslova fantastická, ale také člověk - Žerotínský zámek v Novém Jičíně rozhodně stojí za Vaši pozornost. Když už tu budete, zajeďte i do blízkého Štramberka, zajděte na hrad a dejte si místní originální „uši“. Mňam.

Sport

V ulici Novosady je pro návštěvníky otevřen krytý bazén, sauna, solárium a několik programů kondičního cvičení. Otevírací dobu a ceník naleznete na http://www.basketnj.cz/bazen.asp?Pol=BAZ&Par=. Tělovýchovná jednota Nový Jičín provozuje několik sportovních zařízení včetně kuželny, zimního stadionu, dvou sportovních hal, tenisového areálu a 3 fotbalová hřiště. Ceník a kontakty jsou k dispozici zde:http://www.tjnj.cz. Sportcentrum Tatrovanka v ulici B. Martinů nabízí možnost zahrát si bowling, squash, tenis nebo badminton. V hale je také posilovna. Informace hledejte na http://www.tatrovanka.cz. V Základní škole Dlouhá má sídlo zdejší klub ABADÁ CAPOEIRA, který pořádá i kurzy tohoto brazilského sportu pro širší veřejnost. Jejich nabídku naleznete na http://www.nj.abada-cr.cz. Městský golfový klub se nachází v ulici Vrchlického. Otevírací dobu a ceník tady: http://www.golfnj.cz.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu