Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Valmez – brána do Moravskoslezských Beskyd. Toto krásné město leží na soutoku dvou Bečev. Vsetínské Bečvy a Rožnovské Bečvy. Najdeme jej přibližně 15 km severně od Vsetína na pomezí třech krajů: Moravskoslezského, Olomouckého a Zlínského. Přezdívá se mu malebně - Valašské Athény. Nalezneme zde nejen nádhernou, člověkem nedotčenou přírodu, ale i mnoho pozoruhodných památek, hory, řeky, vodní plochy.

Sport

Pro sportovce se naskýtá celá řada aktivit v čele s turistikou a cykloturistikou. Pokud se vydáte na lyže, jsou v okolí Valmezu upravované stopy i zasněžované sjezdovky (cca 18 km http://www.pustevny.cz/). Kromě toho se Valmez může pyšnit skvělými sportovišti, ať už mluvíme o zimním či fotbalovém stadionu, akvaparku http://www.bazenvm.cz/, koupališti, antukových kurtech http://www.tenisdeza.cz/, či moderní tenisové kryté hale.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu