Bosu, kam na cvičení bosu

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Bosu. Sport, který se rozhodně necvičí naboso, ani nemá nic společného s tancem bosa-nova. Co to je bosu? Bosu znamená both sides up, neboli oběma stranami nahoru. Určitě to znáte. Velký balón na cvičení, uříznutý veprostřed, s pevnou plošinou, kterou můžete použít buď jako základnu, na které tento „půlmíč“ leží, nebo stát nohama na základně, která se houpe na půlmíči a držet balanc. Pokud jste propadli tomuto cvičení, které si zakládá především na rovnováze (fyzické, duševní i energetické) gratulujeme a přidáváme pár tipů, kam si jít zacvičit do kolektivu, kterou posilovnu či fitness centrum vyhledat, abyste si mohli vyměnit poznatky o jednotlivých cvicích či okoukat pár zlepšováků.
Zajímá vás bosu a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit? Právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil přehled míst, kam můžete na bosu vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, která fitnesscentra, máte nejblíže, nechte si bosu zobrazit v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném bosu cvičení, zjistíte i kontaktní údaje a popis toho, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po bosu zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 19.9.2011
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa míst, kde se cvičí s bosu

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu