Trénujete box nebo chcete s boxem teprve začít? Podívejte se tedy na přehled míst z celé České republiky, kde lze box trénovat a kde můžete navštěvovat kurzy boxu . Pokud si doporučená místa zobrazíte v mapě, bude te si moci velmi jednoduše a rychle vybrat takovou lokalitu, abyste nemuseli jezdit nebo chodit na box příliš daleko. Co se Vám může dále ještě hodit jsou recenze a hodnocení uživatelů, protože ne všechny kurzy boxu jsou stejně kvalitní. Z tohoto důvodu bych Vás chtěl také poprosit, abyste mi napsali svůj názor, pokud máte s kurzy boxu vlastní zkušenost. Další věc, kterou možná oceníte, jsou doporučená místa v okolí, zde například naleznete, kam si po boxu můžete jít sednout na několik relaxačních iontových nápojů s vysokým obsahem vitamínu B. Takže vybírejte vybírejte a pak hurá na box :-)

 

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 15.8.2011
  • vloženo: 29.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Související články


Mapa

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 10
    • Udělené hodnocení: 10
  • Přidáno: 13.12.2012
Celebrity Boxing Place - škola boxu.
Trénuji třičtvrtě roku v CBP -- super sportovní atmosféra, chodí tam lidi od úplných nováčků, kteří chtějí zamakat na kondici, tak borci, kteří boxují v utkáních. Tréninky probíhají průměrně ve 4 lidech pod vedením trenéra Luboše Doška.
Název sice vytváří představu něčeho drahého a nóbl, ale opak je pravdou, tréninky jsou cenově velmi dostupné (různé režimy permanentek i jednotlivé vstupy) -- hodinu s trenérem pod 200 Kč jsem jinde neviděl.
Tělocvična je asi 250m2, s ringem, boxovací pytle a mraky posilovacích stanovišť.
Nejvíc asi hodnotím super přístup trenéra a přátelskou atmosféru, kde se zároveň dost maká.

Adresa: Dolnoměcholupská 209/17, Praha.
Web: http://www.celebrityboxingplace.cz

Fotografie k recenzi

Box, kde se učit a trénovat boxBox, kde se učit a trénovat box
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu