Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Slavkov u Brna neboli Austerlitz, leží na řece Litavě a najdeme ho přibližně 20 km na východ od hlavního města Moravy - Brna. Slavkov si nutně musíme spojit jednak se známou bitvou u Slavkova, (bitvou tří císařů), která proběhla 2. prosince roku 1805, jednak jejími rekonstrukcemi, kam se sjíždí nadšenci a diváci z celé Evropy, kdy se jich část převlékne do francouzských uniforem pod velením Napoleona Bonaparte, ruských uniforem reprezentujících cara Alexandra I. a uniforem rakouských, hájících čest rakouského císaře pána Františka I. Ale nejen tím je Slavkov znám. Je tu jedno z nejkrásnějších golfových hřišť, mnoho památek a krásné okolí.

Sport

„Zaparkovat své unavené tělo“ můžete na koupališti ve Slavkově, které je hned za kostelem, vedle golfového hřiště. Kromě velkého bazénu na Vás zde čekají 4 kurty na plážový volejbal http://www.beachvolleyballcz.cz/, házenou, fotbal, tenis a také si zde můžete zahrát stolní tenis. http://www.slavkov.cz/cz/sportoviste/koupaliste/. Pokud Vám nebude stačit pohyb v přírodě, zajděte do http://www.centrumbonaparte.cz/, kde na Vás čekají dva klimatizované squashové sály, bowlingové dráhy, fitko a pokud byste neměli dostatek sluníčka, můžete se nechat připéct v solárku. Svému unavenému tělu pak můžete nechat odpočinout ve wellness http://www.austerlitz.cz/. Kdo miluje golf, nechť navštíví http://www.gca.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu