Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Moravské Versailles -město Vyškov - najdeme na řece Hané, na severu Jihomoravského kraje, přibližně 30 km na severovýchod od Brna. Obklopuje jej nížina Hornomoravského úvalu, Litenčické vrchy a Drahanská vrchovina. Ve Vyškově a jeho okolí najdeme mnoho turistických lákadel, od krásné přírody protkané stezkami, přes akvapark, zoopark, dinopark či Bolkovu Farmu. Pojďte se s námi podívat, kam se v tomto hezkém regionu vydat.

Sport

Ve Vyškově lze aktivně provozovat atletiku a fotbal na oválu a hřišti zdejšího stadionu, stejně jako lední bruslení či hokej na zimním stadionu, tenisté se taky mohou těšit a vyřádit se v přetlakové hale http://www.smmvyskova.cz/?id=con&id2=3&cl=9. Kromě toho navštivte určitě Aqvapark Vyškov http://www.bazenvyskov.cz/, místní skatepark, Kuželnu KK Rostex Vyškov http://www.kkvyskov.wz.cz/verejnost.php?choice=2, Squash centrum Vyškov http://www.squash-vyskov.cz/ kde si můžete kromě squashe zahrát i ricochet či badminton. Stoprocentně si zajděte zařádit do paintballového klubu http://www.paintballattack.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu