Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Lomnice nad Popelkou leží na pomezí Českého ráje a Krkonoš. Díky atraktivní poloze pod horou Tábor nabízí návštěvníkům mnoho po celý rok. Zimu si užijete v lyžařském středisku a na zimním stadionu, v letní sezoně je otevřena horolezecká stěna, sportovní letiště i koupaliště. Ani kultura se zde nezanedbává a tak se vydejte do divadla, kina, muzea či na zámek. Město je napojeno na síť turistických a cyklistických tras, které vás zavedou k zajímavým místům v okolí. Město samotné je plné krásných domů postavených v tradiční lidové architektuře.


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 2
    • Udělené hodnocení: 2
  • Přidáno: 24.6.2013
Penzion jsme navštívili s rodinou a očekávali, že při příznivé ceně můžeme čekat všelico, ale tohle nám opravdu vyrazilo dech!
Jediné s čím jsme byli spokojení byla velikost a zařízení pokoje. Tím to ovšem končí, protože uklízečka nejspíš vzala práci ve vedlejší vesnici, kuchař dal výpověď, za bar se postavilo děvče, kterému jsme stěží rozuměli, ona nám bohužel skoro vůbec, takže objednávání se stalo velice zábavné a vždycky nás čekalo překvapení v podobě neznámého nápoje nebo studeného grilovaného hermelínu.
Penzion se pyšní dvěma bazény: jeden vnější, který na konci června obývali obojživelníci zastoupeni několika druhy ve stovkách exemplářů a druhý vnitřní, který obýval určitě mnohem početnější skupina okem neviditelných tvorečků, kteří způsobili zajímavou barvu vody. Ohleduplně jsme oba bazény přenechali jejich obyvatelům a tím ušetřili nemalé výdaje zdravotní pojišťovně.
Co se týče jídla nemůžeme hodnotit, protože jsme bohužel měli tu smůlu, že nám vařil přímo majitel. Porce byly malé, ale stejně se to nedalo jíst, takže to stačilo.
V penzionu mají problém s vodou, takže nádobí se myje asi jen obden a podle toho to vypadá. Ze sprchy jsme chodili špinavější, než když jsme do ní vešli.
Občas se stává, že si hosté chtějí užít svoji dovolenou a užívají si bujarý večírek do ranních hodin, tady to ovšem provozoval personál. Ještě, že místní krajina je tak nádherná, že se děti během dne stačili dostatečně unavit a nebudily se.
Každopádně sem už nikdy více!!!
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu