Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Chrudim - Athény východních Čech - je nádherné město s mnoha zajímavými památkami a především s nádhernou okolní přírodou. Dominantou města je chrám Nanebevzetí Panny Marie a také morový sloup Proměnění Páně. Z přírody zde naleznete takřka všechno. Polabskou nížinu, řeku Chrudimku, Žďárské vrchy a Železné hory. Velmi oblíbenou rekreační oblastí je i přehrada Seč, kde se můžete velmi intenzivně věnovat nejen turistice, ale i vodním sportům. Chrudim leží cca 10 km jižně od Pardubic.

Sport

Krytý bazén s tobogánem, letní koupaliště s atrakcemi, bruslení na zimním stadionu, in-line dráha, skate park, cyklistické stezky, horské sjezdy. To vše nabízí Chrudim a její okolí. Pokud máte rádi adrenalin, rozhodně navštivte letiště Skuteč, kde můžete skákat v tandemu, létat na glidu (paragliding, i motorový), či absolvovat vyhlídkový let. Nesmíme zapomenout na koně http://www.sunnyfarm.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu