Milujete skupinová cvičení? Vyhledáváte studiové hodiny? Nevíte kam zajít ve Vašem okolí? Jak si zajistit kontinuální trénink i na Vaší dovolené? Zkuste se kouknout na naší specializovanou stránku o studiových hodinách v posilovnách a fitness centrech, zjistěte, co Vás zaujalo, kam to máte nejblíže a poté se podívejte na podrobné informace. A co všechno se dá u nás najít? Tak jen namátkou (drobný výběr): Aerobik, AKB (aqua kick box), Aqua aerobik, Aqua fitness, Aqua pro těhotné, Body & mind, Body balance, Body vombat, Body pump, Body styling, Bojové sporty, Dance aerobik, Dynamic joga, Fit kickbox, Gravid joga, Kickbox, Kickbox (sparing), Kinesis, Kruhový trénink, P-class, Pilates, Posilování, Power joga, Power Plate, Spinning, Step class, Tanec, Těhotenská a poporodní cvičení, Vinyása Flow Yoga.
Chodíte-li rádi na různé studiové hodiny a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit, připravil jsem pro Vás přehled míst, kam můžete na studiové hodiny vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, která fitnesscentra a posilovny máte nejblíže, nechte si zobrazit studiové hodiny v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném fitnesscentru, zjistíte i kontaktní údaje a popis to, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po cvičení zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 16.2.2012
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Související články na téma studiové hodiny


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu