M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Cvičení na míči. Svého času bomba, dnes stále velmi populární cvičení, které je nejlépe dělat pod dohledem, nechat si poradit fígle a vyměnit zkušenosti. Pak se stává cvičení efektivní, zábavné a příjemné. Pokud rádi cvičíte ve skupinkách či skupinách, je ideální využít nabídku některého ze sportovišť, fitness center, či osobních trenérů, kteří se Vás velmi rádi ujmou.
Pokud Vás tedy zajímá cvičení na míči a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit? Právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil přehled míst, kam můžete na cvičení na míči vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, která fitnesscentra, máte nejblíže, nechte si cvičení na míči zobrazit v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném cvičení na míči, zjistíte i kontaktní údaje a popis toho, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po cvičení na míči zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 8.9.2011
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa míst, kde můžete cvičit na míči

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu