Honíte se rádi za tím kulatým nesmyslem, kterému se říká míč? Baví Vás neustále běhat sem a tam, čutat z jedné strany na druhou a sem, tam zfaulovat protihráče? Milujete bujaré oslavy vítězství v zakouřené knajpě i společné (na ramenou) poplakání si nad prohrou ve sprchách?

F O T B A L !!!

Návykový sport, který oslovuje miliardy lidí po celém světě. Bez rozdílu věku, pohlaví, rasy. Připravili jsme pro Vás přehled všech plácků, hřišť i stadiónů, kde se dá tato skvělá hra hrát. Pokud se chystáte někam na výlet, dovolenou či služebku a neodpustíte si ani jeden trénink, koukněte se na naši mapu a podle místa, kam vyrážíte, si najděte nejbližší trávník, halu či umělý povrch a třeba i partu nových kámošů, se kterými změříte své síly, stmelíte vztahy a zajdete třeba i na to pivko. Pokud ve Vašem okolí takový plácek je, ale nenašli jste ho u nás, klidně jej založte, nebo doporučte. Na sport.mraveniste.cz se dá i glosovat, recenzovat, hodnotit… Zelená je tráva, fotbal to je hra…..

Připravili jsme pro Vás i fotky... "abyste věděli, do čeho jdete". Ale nelekejte se :-). U většiny hřišť jsou i bazény, tenisové kurty, wellness, dětské koutky apod., aby se příjemné spojilo s užitečným. Příjemnou zábavu při ničení vašeho těla! Sláva sportovním multifunkčním centrům!!!

Alenka Cihlářů (Ája)
  • aktualizace: 6.2.2012
  • vloženo: 6.2.2012

poslat podnět redaktorovi


Mapa

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu