Informace

Slunce, zlatý písek a nekonečné vody Atlantského oceánu. Pro všechny, kdo chtějí lenošit, opalovat se a popíjet osvěžující drinky v plážových barech, je tím „pravým ořechovým“ Cape Point, nejznámější pláž v Gambii. Na své si přijdou i milovníci adrenalinových i pohodových vodních sportů, plážového volejbalu a fotbalu. Každý občas zatouží bydlet ve velkolepém zámku, ale většině z nás se to nepodaří. Kdo Vám ale brání jeden takový, i když jen malý zámek si postavit…písku je tu přece dost.
Poblíž oceánu jsou romantické vily, luxusní hotely i honosná sídla zahraničních institucí. Pláž je hlídaná 24 hodin denně, nemusíte se proto bát vydat se na průzkum i v nočních hodinách. Dobrou zprávou pro rodiče, kteří chtějí při měsíčku zakusit vody oceánu, ale bojí se své ratolesti nechat sami, je, že mohou využít služeb profesionálních chův. Většina lepších hotelů dnes již tuto možnost nabízí.

Eliška Malíková (Eliska)
  • aktualizace: 11.2.2012
  • vloženo: 11.2.2012

poslat podnět redaktorovi


Vybavení a služby

  • Dostupné jazyky: angličtina

Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu