HOTEL RESTAURACE VINÁRNA U ZLATÉ RYBKY

adresa: Tučapy 102, ROUSÍNOV U VYŠKOVA, 683 01
tel.: 517 332 047 - hotel, restaurace, 739 610 847 - provozní
web: www.uzlaterybky.cz, e-mail: hotel@uzlaterybky.cz

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 uživatelských hodnocení


Informace o ubytování

Hotel, restaurace a vinárna U ZLATÉ RYBKY se nachází v obci Tučapy (dobře dostupné pro okolí Brna/Brno-venkov a Vyškov). Nabízí ubytování ve 14 jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Restaurace má širokou nabídkou jídel a nápojů, včetně jakostních vín, každý den meníčka. V létě otevřena terasa s grilem. K dispozici WiFi, pokerový stůl, parkoviště, přijímáme platební karty. Pro děti máme dětské hřiště a zvířecí koutek.

Součástí areálu jsou sportoviště a wellness. Pro sportovní vyžití nabízíme tenisové kurty (v zimě pod nafukovací halou), hřiště pro plážový/beach volejbal, paintball, půjčování čtyřkolek, posilovnu/fitness. Wellness nabízí masáže, tělové přístroje (neinvazivní liposukce a facelifting), kosmetické ošetření, úpravu řas, epilaci, saunu, kneippův chodník, vířivku, bazén.

Katka Záhorková (Katka)
  • aktualizace: 14.9.2012
  • vloženo: 29.1.2012

poslat podnět redaktoroviRecenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu