Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Téměř stotisícový Hradec Králové leží na soutoku řek Labe a Orlice. Samotné město je celkem placka, ale milovníci kopců najdou kousek za ním Orlické hory nebo Krkonoše. Díky své velikosti nabízí Hradec Králové turistům vše, na co si vzpomenou.

Sport

Hradec Králové dokáže díky své velikosti obsloužit milovníky běžných i méně obvyklých sportů.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 10
    • Udělené hodnocení: 10
  • Přidáno: 7.7.2014
Dobrý den,

ráda bych Vás pozvala na putovní fotografickou výstavu Společně o hemofilii. Výstava v letošním roce navštíví celkem 5 měst České republiky a momentálně je k vidění právě v Hradci Králové. V OC ATRIUM Hradec Králové (Dukelská třída 1713/7) je instalována od 7. 7. až do 31. 8. Její snahou je přiblížit život malých dětí a dospívajících, které spojuje stejný osud. Od svého narození se potýkají s nevyléčitelnou dědičnou chorobou hemofilií (poruchou srážlivosti krve), která do značné míry ovlivňuje jejich současný i budoucí život. Přijďte si i vy rozšířit své obzory.

S 11 fotografiemi Radovana Šťastného poznáte také 11 příběhů dětských hemofiliků. Fotografie vznikly během setkání občanského sdružení Hemojunior, které sdružuje malé pacienty s tímto onemocněním. Jednotlivé snímky zachycují emocionální momenty a zprostředkovávají tak příběhy lidských životů.

Fotografická výstava vznikla za podpory společnosti Bayer, občanského sdružení Hemojunior a Českého svazu hemofiliků. Až do 31. 8 je k vidění v OC ATRIUM Hradec Králové. Od 1. 9. do 31. 10. bude instalována v OC LETMO Brno. Její poslední letošní zastávkou pak budou České Budějovice, kde fotografickou výstavu budete moci navštívit v IGY Centru a to od 1. 11. do 31. 12. 2014.

Rozšiřte si obzory a nahlédněte do světa hemofiliků, je k vidění v Hradci Králové v OC ATRIUM. Moc doporučuji.

Fotografie k recenzi

Hradec Králové
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu