Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Jedna z vůbec nejzajímavějších obcí severní Moravy, přezdívaná jako „Brána do Jeseníků“ - Branná - se jmenovala původně Kolštejn. V současné době patří mezi nejvyhledávanější obce zimních měsíců díky velkému množství běžeckých tras, lyžařských sjezdovek a vleků, snow parků, apod. V létě si můžete doslova užít panenské přírody na bezpočtu cyklostezek a turistických tras. Branná leží ve výšce 600-650 m n.m. Pokud se sem vydáte vlakem, zjistíte, že trať vede jedním z nejkrásnějších údolí v zemi.

Sport

Lyžařské středisko, upravené běžecké tratě, zábava na sněhu. To je ski areál Proskil Branná. Těšit se můžete na umělé zasněžování, kvalitní úpravu, sedačkovou lanovku, dva vleky a dětské tahátko ve škole lyžování. Parkování bez problémů. Na hřebenech jsou běžecké tratě (12,5 km okruh), doprava na hřeben zdarma. V létě si adrenalin rozpumpujete horskými minikárami v Ramzové a Koutech nad Desnou. Na bobové dráze můžete řádit v nedalekém Petříkově a jachtingu se můžete oddávat na poněkud vzdálenější Slezské Hartě.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu