Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Bruntál je okresní město na pomezí Moravy a Slezska. Leží v údolí, v předhoří Nízkého Jeseníku, a pokud se sem vydáte, vězte, že Vás čekají klikatící se údolí, majestátní hory, vyhaslé sopky a koupání v přírodních nádržích. Rozsáhlé historické jádro města se zámkem Bruntál Vás svou malebností uchvátí. Historie, romantika, pohoda. Pokud jste ale přeci jen raději v přírodě, věřte, že Bruntálsko je ten správný kraj k aktivní dovolené v Moravskoslezském kraji.

Sport

Město Bruntál nabízí množství sportovních aktivit a pravidelných akcí během celého roku. V lednu Bruntálský krystalek pro otužilce, v únoru závod běžkařů, na jaře pak cyklistický závod Memoriál Petra Hábla nebo turistický pochod Po Bruntálských sopkách. Pro návštěvníky je otevřeno Wellness centrum http://www.wellnesscentrumbruntal.cz/ a Aquapark http://www.wellnessbruntal.cz/, městské koupaliště v Kavalcově ulici nebo lezecká stěna. Ve městě je také zimní stadion a sportovní hala pro zájmové sportovní kroužky.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu