Lyžování Šumava, kam na Šumavě na lyže

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Lyžování na Šumavě je velmi oblíbenou činností. Asi by se daly vést dlouhé spory o tom, která oblast v Čechách je pro lyžování nejlepší. Ať je to tak či onak, je Šumava určitě jednou z těch lepších lyžařských oblastí v Čechách.

Lyžování a Šumava, to prostě patří dohromady a je jedno, jestli jde o sjezdové lyžování nebo o jízdu na běžkách. Najdete zde spoustu větších i menších lyžařských areálů s upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Většina těchto míst disponuje i doprovodnými službami jako jsou školy lyžování, půjčovny nebo skibusy. Téměř každý lyžařský areál na Šumavě provozuje i noční lyžování.

Stránka "Lyžování Šumava" Vám pomocí mapy ukáže, kam na lyže na Šumavu vyrazit. Stačí si jen vybrat, kam zhruba chcete vyrazit, nastavit si mapu a zvolit nejvhodnější místo. Pokud si lyže na Šumavě zamilujete, budu velmi rád, když nám pak napíšete nějakou recenzi.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 24.11.2011
  • vloženo: 23.11.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa lyžování Šumava

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu