Lyžování Vysočina, kam na lyže

M-hodnocení5,0

  • Udělené hodnocení: 50

0 hodnocení

Lyžování v Krkonoších je velmi oblíbenou činností. Asi by se daly vést dlouhé spory o tom, která oblast v Čechách je pro lyžování nejlepší. Ať je to tak či onak, jsou Krkonoše určitě jednou z těch lepších lyžařských oblastí v Čechách.

Lyžování a Krkonoše, to prostě patří dohromady a je jedno, jestli jde o sjezdové lyžování nebo o jízdu na běžkách. Najdete zde spoustu větších i menších lyžařských areálů s upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi. Většina těchto míst disponuje i doprovodnými službami jako jsou školy lyžování, půjčovny nebo skibusy. Téměř každý lyžařský areál v Krkonoších provozuje i noční lyžování.

Stránka "Lyžování Krkonoše" Vám pomocí mapy ukáže, kam na lyže v Krkonoších vyrazit. Stačí si jen vybrat, kam zhruba chcete vyrazit, nastavit si mapu a zvolit nejvhodnější místo. Pokud si lyže v Krkonoších zamilujete, budu velmi rád, když nám pak napíšete nějakou recenzi.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 23.11.2011
  • vloženo: 23.11.2011

poslat podnět redaktorovi


Mapa lyžování Vysočina

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu