Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Nádherná krajina, starobylé židovské ghetto, unikátní přírodní útvary, kino, jazz i westernové městečko. Plavání, turistika, speleologie, kultura, festivaly. To všechno jsou -v kostce- překrásné Boskovice. Město na hranicích Drahanské vrchoviny s vodní nádrží a přírodním parkem Řehorkovo Kořenecko. Boskovicko je nádherně kopcovité. Převýšení regionu je přes 400 m. Od Břehu řeky Svitavy (cca 300 m.n.m) až po kopce v Drahanské vrchovině (přes 700 m.n.m). Krajina skýtá neopakovatelné výhledy, atmosféru a skvělé procházky s houbařením.

Sport

Pěší turistika – naučné stezky: http://www.regionboskovicko.cz/cs/boskovicko/aktivni-odpocinek/pesi-turistika/naucne-stezky.html, výlety na kole: http://www.regionboskovicko.cz/cs/boskovicko/aktivni-odpocinek/cykloturistika/cyklotrasy-a-cyklostezky/boskovicko-tipy-na-cyklovylety.html, na koni: http://www.regionboskovicko.cz/cs/boskovicko/aktivni-odpocinek/jezdectvi-a-agroturistika/jezdectvi.html. Koupaliště, lázně a aqvapark: http://www.regionboskovicko.cz/cs/boskovicko/aktivni-odpocinek/sport-a-relaxace/koupaliste-bazeny-prirodni-koupani.html.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu