Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Kravaře se nachází 8km od Opavy a 20 km od Ostravy a spadají do oblasti Hlučínska. Město má necelých 7 tisíc obyvatel a k jeho dominantám patří turisticky oblíbený zámek a v něm muzeum http://www.kravare.cz/o-meste/zamek-a-muzeum/. Kravaře mají kouzelné okolí. Zdejší příroda má neopakovatelné kouzlo a provedou Vás po ní stovky kilometrů značených cyklostezek a turistických tras. Terénem jsou Kravaře velmi nenáročné, proto je doporučujeme především k dovolené na kolech.

Sport

Ve městě, či v jeho blízkém okolí, je několik možností relace či sportovního vyžití. Buly Aréna Kravaře je sportovním a rekreačním komplexem s kapacitou 60 lůžek, kontakt zde: http://www.bulyarena.cz. Aquapark Kravaře se nachází v prostoru Buly Arény. Otevírací doba na http://www.aquapark-kravare.cz. Zámecký golf club Kravaře s devítijamkovým hřištěm v zámeckém parku najdete tady: http://www.golf-kravare.cz. Fotbalové hřiště využívá místní fotbalové mužstvo TJ Sokol Kravaře a místní běžecký klub každoročně pořádá oblíbený závod na 7km pro všechny věkové kategorie. Detaily závodu zde: http://www.kravarebeh.wz.cz. . Fotbalové hřiště využívá místní fotbalové mužstvo TJ Sokol Kravaře a místní běžecký klub každoročně pořádá oblíbený závod na 7km pro všechny věkové kategorie. Detaily závodu zde: http://www.kravarebeh.wz.cz

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu