Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Krnov leží na úpatí Nízkého Jeseníku v průměrné nadmořské výšce 316 m n. m. Město v minulosti profitovalo z výhodné pozice na pomezí česko-polských hranic a na křižovatce obchodních cest. V dnešní době ve městě sídlí naše oblíbená Kofola, kam si můžete zajít na exkurzi. O Krnově se často hovoří jako o vstupní bráně do Jeseníku. Nejvýraznějším výškovým bodem je vrch Cvilín, který leží ve výšce 410 m. n. m a na jeho vrcholu stojí kamenná rozhledna s barokním kostelem. Z rozhledny lze dohlédnout na Bezručův vrch (390 m n. m.) a Vyhlídku (550 m n. m.). Nádherné výhledy, které stojí za to.

Sport

Ve městě je atletický stadion, dvě zařízení s bowlingem, multifunkční hala, krytý bazén, zimní hokejový stadion, horolezecká stěna, in-line a skate park, jezdecký areál, minigolf, sportovní střelnice, tenisové kurty a beach volejbalové hřiště. Aeroklub Krnov sídlící na Letišti Krnov nabízí vyhlídkové lety nad městem a jeho okolím. Letecká a parašutistická škola nabízí mnoho vzdušných aktivit pro milovníky ptačí perspektivy. Kompletní nabídku služeb a kontakty naleznete na www.letistekrnov.cz

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu