Sanatoria Klimkovice

adresa: Klimkovice-Hýlov
tel.: +420 556 422 111
web: www.sanatoria-klimkovice.cz, e-mail: info@sanklim.cz

M-hodnocení6,0

  • Udělené hodnocení: 60

0 uživatelských hodnocení


Informace

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se nachází na úpatí Nízkého Jeseníku.Lázeňští hosté sem přijíždějí především kvůli vyhlášené místní jodobromové vodě, která prý pozitivně působí na lidský organismus. Sanatoria nabízejí i speciální víkendové relaxační pobyty.

Jakub Hejdánek (Jakub)
  • aktualizace: 19.10.2011
  • vloženo: 1.8.2011

poslat podnět redaktorovi


  • Kuřácké
  • Parkoviště
  • Bezbariérový přístup
  • Index fyzické náročnosti nenáročné

Doprava a cesta

Ze směru Praha, Brno, Olomouc: Z Olomouce po dálnici D47 směr Ostrava, dálnici opustíte na exitu č. 349 – Klimkovice. Na výjezdu z dálnice odbočíte podle ukazatele „Sanatoria“ vpravo, směr Hýlov, na kruhovém objezdu vyjedete druhým výjezdem. Dále pojedete asi 4 km do kopce, přes obec Hýlov, až k areálu Sanatorií Klimkovice. Ze směru Havířov, Karviná: po silnici č. 11 přes Ostravu až do Ostravy-Poruby, kde na křižovatce, kterou končí dvouproudová silnice, odbočíte vlevo na silnici č. 47 směr Olomouc, a pojedete až do města Klimkovice. Zde, u restaurace Kulturní dům, odbočíte vpravo, směr Hýlov. Dále pojedete asi 4 km do kopce, přes obec Hýlov, až k areálu Sanatorií Klimkovice. Ze směru Jeseník, Bruntál, Opava: po silnici č. 11 přes Opavu, Hrabyň až do Ostravy-Poruby, kde na první světelné křižovatce (u VŠB-TU Ostrava) odbočíte doprava, směr Olomouc. Dále budete pokračovat asi 1.5 km po silnici č. 11 až na křižovatku, kde pojedete stále v přímém směru a najedete na silnici č. 47, směr Olomouc. Po této silnici pojedete až do města Klimkovice. Zde, u restaurace Kulturní dům, odbočíte vpravo, směr Hýlov. Dále pojedete asi 4 km do kopce, přes obec Hýlov, až k areálu Sanatorií Klimkovice.


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu