Pokud chcete lepší koordinaci, více síly, lepší rovnováhu, být více flexibilní, lepší fyzičku a zvětšit si kapacitu plic (méně se zadýchávat), pořádně vyrýsovat břišní svalstvo, podpořit zádové svaly, mít pěkně tvarovaný zadeček a perfektně držet tělo, Pilates je pro Vás to pravé. U Pilates se nevyčerpáte, nebudete dobití jako např. u kickboxu. Pilates Vás v první řadě nabije energií a vytvaruje Vám tělo důmyslným postupným zpevňovacím systémem.
Pokud chcete začít, nebo si najít fitness k obrazu svému, připravili jsme pro Vás specializovanou stránku. 
Zajímá vás pilates a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit? Právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil přehled míst, kam můžete na pilates vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, které cvičení pilates máte nejblíže, nechte si je zobrazit v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném místě, kde se cvičí pilates, zjistíte i kontaktní údaje a popis toho, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po pilates zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 2.9.2011
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Související články na téma pilates


Mapa míst, kde se cvičí pilates

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu