Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Jsou půvabné městečko ležící v malé kotlině, kde se slévají říčka Klabava a Holoubkovský potok. Město vám bude jistě povědomé díky jménům firem Favorit, Marila a Hamiro. Má pohnutou historii, o které může vyprávět mnoho staveb v městské památkové zóně. Povšimněte si barokní radnice se čtyřbokou věží, kostela Panny Marie Sněžné, renesančního kostela Nejsvětější Trojice a Mariánského sloupu na náměstí. Ačkoliv najdeme v Rokycanech také několik průmyslových podniků nemá jeho životní prostředí nijak narušené a tak se návštěvníci mohou potěšit procházkami po městě i jeho krásném okolí.

Sport

Zimní stadion - http://zimnistadion.rokycany.cz/ Plavecký areál - http://www.plaveckyareal.rokycany.cz/ Bowling - http://www.bbprofibowling.cz/ nebo htmhttp://lebowskibar.cz Tenis - TJ Sokol Rokycany http://www.tenis-rokycany.cz/Tenis_Rokycany/Uvod.html

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu