Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Vranov nad Dyjí je jedním z nejnádhernějších městysů ležících na řece Dyji, u Vranovské přehrady, přibližně 15 km na západ od Znojma nedaleko Moravských Budějovic a hranic s Rakouskem. Je to jedno z nejnavštěvovanějších míst krásného kraje jižní Moravy. Historické památky v čele se Státním zámkem Vranov nad Dyjí, Vranovskou přehradou – do níž můžete vstoupit s průvodcem a podívat se, jak to uvnitř vypadá, Národní park Podyjí – jedna z nejhezčích přírodních lokalit vůbec. Vranov má co nabídnout. Pojďme se podívat blíž…

Sport

U Modrého Jadranu, jak se přezdívá zdejší přehradě, se můžete vyřádit ve všech druzích vodních sportů a sportů patřících na pláže. Např.: volejbal, nohejbal, fotbal, tenis, badminton, ping-pong, tobogány, plavání, skákání do vody, vyjet si můžete na loďkách, šlapadlech, člunech. Dá se zde provozovat windsurfing i jachting. Na koně se vydejte sem: http://www.vranov.info/kone/, pokud si chcete zařádit s paintballem, popojeďte do Znojma, stojí to za to http://www.rogerthat.cz/modules/wiwimod/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu