Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Říká se: „Znojmo, vidím Tě dvojmo“. Anebo také „Město s přívlastkem“, praví se zejména v období vinobraní (druhý zářijový víkend), kdy se standardně pětatřicetitisícové město rozroste na víc jak 125.000 obyvatel. Znojmo. Město, kolem nějž probíhá státní hranice s Rakouskem tak blízko, že byste na ni takřka „dohodili kamenem“, leží na levém břehu řeky Dyje, je proslulé vinařstvím, turistikou, historií, architekturou a okurkami. Za hradbami Znojma začíná NP Podyjí. Podívejte se na to „nej“ ze Znojma!

Sport

Plavání: Městská plovárna LOUKA http://www.plovarnalouka-znojmo.cz , bazén se slanou vodou a vířivkou Přímětice http://www.zsprim.cz, bio koupaliště v Banticích http://www.bantice.cz, bowling http://www.bowlingbar-znojmo.com , CEDR- centrum duševní relaxace Sporty duše: Tai-ti, cvičení čínských císařů, jóga. Masáže: Thajské, čínské tlakové, sportovní, rekonvalescentní. Meditace: Oshovy meditace, zpívání manter. Poradenství: Reiki, kineziologie, metamorfóza, http://www.CestaDoRaje.cz, Centrum sportů CENTRUM STARÁ VODÁRNA http://www.centrumvodarna.cz, Sport pro ženy – nakupování  a pro pány motokáry, pro děti nádherné dětské koutky http://www.excaliburcity.com/. Koně: Farma Trnka, Paintball: Alcatraz paintball team, Souhrnně: Lanové aktivity, rafty, netradiční sportovní a zábavné disciplíny, vyhlídkové lety, animační programy pro děti, zimní radovánky – Bakchus aktivity. Doporučujeme profíky http://www.bakchusaktivity.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

  • 9
    • Udělené hodnocení: 9
  • Přidáno: 4.9.2014
Město Znojmo je nádherné. Můžete navštívit podzemí, několik klášterů a spoustu dalších historických skvostů. Ovoce koupené od místních pěstitelů nemá chybu a zdejší koupaliště v blízkosti Louckého kláštera je naprosto dokonalé.
napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu