Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Pokud bychom drželi prezidentskou tradici bývalého režimu, musel by se Hodonín nutně jmenovat Masarykov :-). Ano. V Hodoníně se totiž narodil 1. Československý prezident Prof. Dr. Tomáš Garrigue Masaryk. Obecně se dá o Hodonínu říci, že je to jedno z nejteplejších měst v zemi, s produkcí velmi kvalitního a chutného vína. Leží v Dolnomoravském valu na řece Moravě a obklopují ho Bíle Karpaty. Je tam prostě nádherně. Pokud stále tápete, koukněte se na Slovácko sa nesúdi. Točilo se právě na Hodonínsku.

Sport

Jednoznačně turistika, vinná turistika, buggyny www.buggy.hodonin.cz a paintball http://www.paintballpark.cz/. Pokud své tělo pořádně potrápíte, relaxujte v místních lázních http://laznehodonin.cz/. Sportovat můžete rovněž na místním koupališti, ze kterého v roce 2008 udělali skvělý zábavní akvapark s tobogánem, chrliči vody, divokou řekou a masážními tryskami. Takže, když vás omrzí plavání, dá se řádit i lenošit. Rovněž můžete využít služeb zimního stadionu, kde si můžete zahrát hokej, či si jen tak zabruslit. Multifunkční sportovní hala, blízká sportoviště a krytý plavecký bazén skýtají opravdu celou škálu sportovního vyžití.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu