Spinning. Pokud si chcete udržet špičkovou kondici, žijte ve městě a nemáte chuť plahočit se mezi auty, nebo pokud žijete místě, kde je rovinatý terén a nemůžete si dopřát pořádné zřízení těla v neustálých stoupáních, právě pro Vás je spinning. Ještě jednu výhodu má. Je to skupinové cvičení, kde –kromě toho, že se pořádně zničíte- můžete najít přátele, zažít srandu, společně se naložit do vířivky či do páry a celkově to můžete pojmout jako společenskou událost trochu jiného ražení. U spinningu si zátěž určujete sami. Tempo Vám určí muzika. Důležité je dýchání a po hodině dřiny příjemná relaxace.
Pokud jste příznivci spinningu a nechcete o něj přijít třeba na dovče v ČR, připravili jsme pro Vás seznam míst, kam vyrazit za tímto báječným, skupinovým, energickým posilováním.
Zajímá vás spinning a potřebujete zjistit, kam si můžete jít ve Vašem okolí zacvičit? Právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil přehled míst, kam můžete na spinning vyrazit. Pokud chcete tedy zjistit, který spinning máte nejblíže, nechte si je zobrazit v mapě. To je asi nejrychlejší způsob, jak zjistit, kde co je. Pokud rozkliknete podrobné informace o daném místě, kam můžete jít na spinning, zjistíte i kontaktní údaje a popis toho, co najdete v okolí. To se Vám zase může hodit v případech, kdy si budete chtít po spinningu zajít někam na chvíli posedět. Pro výběr místa, kam půjdete, Vám mohou ještě pomoci recenze a hodnocení uživatelů. Takže vybírejte a příjemnou zábavu.

Albert Höfer (Albert)
  • aktualizace: 2.9.2011
  • vloženo: 31.7.2011

poslat podnět redaktorovi


Související články na téma spinning


Mapa, kam můžete na spinning

Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Počet nalezených záznamů na mapě: 0zobrazit jako slideshow


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu