Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Hanácké Athény neboli Kroměříž. Kdysi centrum Moravy. Nejen geografické, ale i společenské, hospodářské a duchovní. Jeho historie se traduje do 1. dekády 12. století. Titul nejkrásnějšího historického města získala Kroměříž v roce 1997. V roce 1998 se na listinu světového kulturního dědictví UNESCO probojoval i místní Arcibiskupský zámek se zahradami.

Sport

Pokud se vydáte na kole po okolní krajině, budete doslova nadšeni. Svlažit své údy pak můžete v krytém bazéně každý den od 17-21, o víkendu pak od 12 hod., v létě pak můžete celodenně řádit v bazénu koupaliště a sportovního areálu Bajda, kde si také můžete zasportovat (nohejbal, volejbal, ping-pong, pétanque apod.) http://www.bajda.eu/. Pokud si budete chtít užít trochu adrenalinu, sedněte na kolo a vydejte se na východ. V nedalekém Holešově je paintball. Poté své unavené tělo plné modřin můžete nechat relaxovat v tamním koupališti http://koupaliste-holesov.uvadi.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu