Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Brána Moravy - Přerov - leží na řece Bečvě v Olomouckém kraji v Hornomoravském úvalu. Není to jen vojenské a průmyslové město, ale také starobylé místo s hezkými památkami z 15. a 16. století a nádhernou přírodou v okolí. Na východ od města můžete vyrazit do Moravskoslezských Beskyd, na sever a západ pak do podhůří Nízkého Jeseníku a do Oderských vrchů. Za zmínku v úvodu stojí i ornitologická stanice ORNIS, s největší expozicí ptáků v Evropě.

Sport

V Přerově jsou sportoviště všeho druhu. Koupat, dovádět i sportovat můžete v areálu Lagun, kde se rovněž nachází i skate park a bikrosová dráha. Zalézt si můžete zde: http://bcprerov.cz/, zaplavat tady: www.bazenprerov.cz, zabruslit si zajděte sem: http://www.zimakprerov.wz.cz, tenis si zahrajete zde: http://www.tenis-prerov.cz, badminton tady: http://www.badmintonarena.cz, a do posilovny a na relax se vydejte sem: http://www.prelax.cz.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu