Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Úpatí Nízkého Jeseníku, řeka Sitka. Tak se dá jednoduše lokalizovat město Šternberk. Jinak ho můžete najít přibližně 15 kilometrů severně od Olomouce. Charakterizovat jej lze také jako strážní hrad s osadou ležící na důležité obchodní křižovatce, což slovy dnešními znamená nejcennější památkovou zónu Moravy. Šternberk je obklopen lesy. Ideální základna pro pěší turistiku i výlety na kolech. Krajina je nádherná, příroda čistá, téměř panenská. Radost navštívit toto město a jeho okolí.

Sport

Venkovní bazén s tobogánem, dětský bazén, tenisové kurty, hřiště na míčové hry, sauna – to je Městské koupaliště. K vodě Vás pošlu ještě do obce Dalov, kde se nachází přírodní koupaliště Dolní Žleb. Jinak ve Šternberku najdete in-line park, střelnici, hokejovou halu, škvárové i travnaté hřiště na fotbal, tenisové dvorce, posilovnu a tělocvičny. Samozřejmostí turisticky vyhledávané lokality je i bowling a minigolf. Další podrobnosti najdete na oficiálních informačních stránkách města: www.sternberk.eu.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu