Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Poklidné a přívětivé pošumavské město Klatovy nabízí svým návštěvníkům osvědčený koktejl z historických památek, kvalitních kulturních událostí a z nádherné šumavské přírody. Okolo pravidelného čtvercového náměstí najdete v městské památkové zóně několik významých staveb jako např. Černou věž, barokní jezuitský kostel Neposkvněného početí Panny Marie a sv. Ignáce, barokní lékárnu „U Bílého jednorožce“ a novorenesanční radnici. Kulturní a společenský život má na starosti především městské kulturní středisko a nejslavnější kulturní událostí roku je Mezinárodní folklórní festival v červenci. V okolí najdete dostatek dobře značených turistických tras a cyklostezek pro výlety krásnou šumavskou krajinou.

Sport

Krytý bazén - http://www.klatovynet.cz/ts/bazen/ Letní koupaliště - http://www.klatovynet.cz/ts/koupaliste/ Sportovní hala - http://cms.hoopcamps.cz/sport-centrum Zimní stadion - http://www.hc-klatovy.cz/index.asp Cyklomaraton Král Šumavy - http://www.sumavanet.cz/triatlon/ Gymnaziální padesátka - dálkový pochod http://www.klatovynet.cz/gymkt/g50.asp

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu