Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Město Sušice je vstupní branou do centrální části Šumavy. Leží v údolí u zlatonosné řeky Otavy ve Svatoborské vrchovině. Část centra je vyhlášena památkovou zónou a najdeme zde několik zajímavých staveb. Z mnohých památek si povšimněte například budovy muzea Šumavy s renesančním štítem. Město má nádherné okolí a sousedí přímo s Národním parkem Šumava. V Sušici a okolí je připravena široká nabídka ubytování a stravování pro všechny kategorie návštěvníků. V létě je město základnou i cílem celé řady turistů, ať už sem dorazí pěšky, lodí nebo na kole.

Sport

Offpark - lanový park, lezecká stěna, rafting, inline, potápění a další adrenalinové zábavy http://www.offpark.cz/ Koupání - městské koupaliště (červen - srpen), U koupaliště říční koupaliště Na Futernách Zimní stadion - ul. Volšovská, v areálu TJ Sušice Skatepark - u zimního stadionu Squash, bowling, kuželky - Sporthotel Pekárna http://www.hotelpekarna.cz/relax.htm

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu