Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Český Těšín najdeme ve Slezsku, leží na levém břehu řeky Olše, která ho odděluje od polské části. Město je nejfrekventovanějším hraničním přechodem v regionu. Těšín je doslova směsicí kultur a dějin několika národů. Podle legendy bylo město založeno na místě setkání třech bratrů, Bolka, Leška a Češka, kteří se po dlouhém a strastiplném putování v roce 810 setkali u studánky a z čiré radosti, že jsou zase spolu, se na tom místě rozhodli založit osadu - a dali jí jméno Těšín.

Sport

Správa účelových zařízení města provozuje několik sportovních areálů: koupaliště, zimní stadion, sportoviště Ostravská a Frýdecká. Bowling, squash, sportovní a společenské centrum ve Svojsíkově ulici je otevřeno denně od 10 h. V areálu mohou návštěvníci využít i sportovní halu se saunou a masážemi. Zimní stadion nabízí v zimní sezóně bruslení pro veřejnost. Otevírací dobu a ceník najdete na http://www.suzct.cz/zimak.html.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu