Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Orlová je relativně malé město na Těšínsku, ovšem jen relativně. Spadají totiž pod ní i ostatní menší obce, čímž nasbírá téměř 50.000 obyvatel. Leží 15 kilometrů východně od Ostravy, stejně daleko je to i do Karviné, Havířova či Bohumína. Asi největším tahákem tohoto města je přibližně 2,5 kilometru vzdálený Dinopark (který má sice přízvisko ostravský, ale do samotné Ostravy je to přitom téměř 20 km) http://www.dinopark.cz/dinopark-ostrava/. A dalším zajímavým a poněkud (ne)tradičním lákadlem je i exkurze do dolu Michal http://www.dul-michal.cz/. Vítejte v Orlové.

Sport

Krytý bazén Orlová nabízí k rekreaci tobogán, saunu, ledovou komoru a dětské brouzdaliště. K dispozici je plavecký bazén se čtyřmi drahami o délce 25 metrů. Ceník a otevírací dobu najdete zde http://www.bazen-orlova.cz. Sportovní areál v Orlové obsahuje zimní stadion, nafukovací tenisovou halu a fotbalové hřiště s umělým povrchem. Ceník a kontakty na jednotlivé objekty naleznete na http://www.smo-orlova.cz/310_sportovni_areal.php. Ze hřbetu koně je to nejhezčí: http://www.jkorlova.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu