Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Město Třinec se nachází ve východní části Slezska a je obklopeno Moravskoslezskými a Slezskými Beskydy s jejich vrcholky v průměrné nadmořské výšce kolem 1000 m. n. m. Příroda je jedním z důvodů, proč návštěvníci do oblasti přijíždějí. A to navzdory dlouholeté těžbě nerostných surovin a značného vlivu Třineckých železáren na podobu okolí. Ve městě je možno navštívit několik muzeí, malou uměleckou galerii, hvězdárnu či kino.

Sport

Sportovní halu, krytý bazén s mnoha relaxačními programy, letní koupaliště, městský stadion, několik fotbalových hřišť, městské lázně, minigolf, tenisové kurty a fitness studio, sportovní a zájmové kurzy, kroužky a otevřené lekce. Podrobné informace o všech sportovních zařízeních najdete na http://www.starstrinec.cz. V zimních měsících se Stars Třinec stará i o údržbu běžeckých tras v rozsáhlém městském lesoparku. Ten slouží v létě obyvatel především k rodinným procházkám a joggingu. V nedaleké obci Ropice se nachází v nadmořské výšce 310 m golfové hřiště Ropice Golf Course s délkou 5398m, které bylo projektováno rakouským architektem Hansem Georgem Erhardtem. Oficiální stránky jsou http://www.beskydgolf.com/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu