Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Jsou jedinnými lázněmi na území Plzeňského kraje. Lázeňský komplex je zasazen do lesoparku, který přirozeně přechází do krásné a především čisté okolní přírody. Lázně se zaměřují na léčbu chorob kardiovaskulárního systému, pro kterou využívají unikátní chemické složení místních minerálních vod. V okolí města je vyznačena řada turistických tras, naučných stezek a cyklotras, pro sportuchtivé se nabízejí široké možnosti vyžití. Kulturní a společenský život bývá v lázeňských městech samozřejmostí a proto je zde poměrně široká nabídka.

Sport

Lanové centrum Dolní Pložice - 1,5 km severozápadně od města Wellnescentrum Konstantin - http://www.konstantinovy.cz/cz/wellness-centrum-konstantin/ Sportovně rekreační areál Staré Lázně - zde najdete také bazén - http://www.konst-lazne.cz/aurel_sel.php?akce=dejcelytext&id_text=130 Golf - http://www.golftepla.cz/

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu