Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Krásné Hostýnské vrchy, nádherná kopcovitá krajina plná tajemných a posvátných poutních míst, starobylé městečko, mnoho turistických tras a ideální kraj pro milovníky houbaření. To vše je Bystřice pod Hostýnem. Mnoho z Vás má Bystřici i doma, aniž to však tuší. V Hostýně (jak se též městu říká podle poutní hory) se totiž vyrábí od roku 1861 ohýbaný nábytek TON. Svého času to byla naprosto revoluční a ojedinělá záležitost, která si svou výjimečnost uchovala dodnes. Rozhodně továrnu navštivte při menší exkursi.

Sport

Velmi oblíbeným sportem je na Hoštýnsku cykloturistika. Bez zajímavosti není, že zde byl založen vůbec první klub svého druhu již v roce 1885. Vydejte se na kole (i bez) krásami zdejší krajiny po mnoha značených cestách. Zalyžovat si můžete ve dvou střediscích – Tesák a Troják. Na tenis si můžete skočit sem: http://tenis.bph.cz nebo sem:http://bph.prod.serlive.com, squash si zahrajete zde: http://squash.bph.cz a na místním koupališti si můžete zahrát pétanque či minigolf.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu