Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Hostýnské vrchy a Holešov. Další nádherná přírodní oblast s krásnými památkami a dobrou pálenkou. Holešov, ležící na řece Rusavě, najdete mezi Hanou a Valašskem. Toto starobylé židovské město má za sebou bohatou i krutou historii, zejména za 2. světové války. Dřívější sídlo pánů ze Šternberka má svým návštěvníkům opravdu co nabídnout, jak se dočtete níže.

Sport

Pokud holdujete sportu v uzavřených halách, mám pro Vás doporučení na jedno zajímavé sportovní centrum http://www.sport-centrum.info/, což je plavecký bazén, posilovna, squash, spinning, sauna a samozřejmě wellness (lázně) s masážemi. Přesto asi nejlepší variantou Vašeho pobytu zde je strávit dovolenou v přírodě. V zimě si můžete zařádit na sjezdových lyžích http://www.rusavaski.cz/, či běžkách – což vřele doporučuji. Mají zde totiž kilometry upravených tratí na tzv. Hostýnské magistrále - http://www.hm52.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit
Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu