Skrýt filtr

Zobrazit na mapě

Informace

Zlín (Gottwaldov) leží ve východní Moravě, v údolí řeky Dřevnice, mezi Hostýnskými a Vizovickými vrchy. S aglomerací má více než 100 000 obyvatel. Město Zlín, které by si možná zasloužilo pojmenování „Baťov“ nebo jednoduše jen „Baťa“, je velmi prostorné, zelené, je to nejenom centrum vzdělanosti, kultury a sportu, ale i průmyslu, obchodu a zábavy. Zlín je ideální základnou pro cesty po okolí, ať už do již zmiňovaných blízkých Hostýnských a Vizovických vrchů, či vzdálenějších Chřibů, Velkého Javorníku, Horné Marikové, Kobylince či Chmelové, které jsou již na Slovensku. Na státní hranice je to pouhá půlhodinka jízdy. Zlín je městem funkcionalismu v té nejvrcholnější formě.

Sport

Vzhledem k tomu, že je Zlín statutární (rozuměj velké) město, má bezpočet sportovních center, sportovišť (tenisové kurty, bowling, kryté haly, fotbalový stadion), bazény a koupaliště http://www.laznezlin.cz/. Má ale také sjezdovku přímo uprostřed města http://svahzlin.cz/. Vyjet na koni si můžete zde: http://www.jss-zlin.ic.cz/, zařádit na výškových tratích v lanovém centru tady: http://www.cvakzlin.cz/ a doslova prošpikovat laserovými pistolemi se můžete nechat přijít sem: http://laserarena.cz/. Pokud jste fandové do motoristických sportů, neměli byste si nechat ujít http://www.barum.rally.cz/.

více informací o historii, kultuře a výletech po této lokalitě najdete na našem projektu cokdykam.mraveniste.cz


Recenze a hodnocení uživatelů

Máš za sebou perfektní den? Chceš se podělit o skvělé zážitky, výbornou restauraci? Proběhlo vše podle Tvých představ? Nebo se něco pokazilo? Dej o tom vědět ostatním. Napiš svou recenzi a přidej ji k ostatním.

napsat recenzi a hodnotit

Co by vás ještě mohlo zajímat

Zumba ve Zlíně

Zumba ve Zlíně

Zajímá vás zumba ve Zlíně a potřebujete zjistit, kam si můžete jít zacvičit? Právě pro tyhle případy jsem pro Vás připravil stránku "zumba Zlín", kde ... více info...

Pizzerie ve Zlíně

Pizzerie ve Zlíně

Je-li pizzerie ve Zlíně přesně to, co zrovna hledáte, jste na správném místě, protože náš tým redaktorů připravil přehledný seznam pizzerií ve Zlíně, které můžete ... více info...

Moje oblíbené

Moje uložené

celkem

Nahoru
Dolů

Vytvořit cestu